Par mums

MŪSU MISIJA

Nodrošināt uzticamus un novatoriskus risinājumus kultūraugu aizsardzībai un augu apgādei ar barības vielām, piedāvājot profesionālu atbalstu un ekspertu padomus. Izstrādājot un īstenojot vislabākos risinājumus saviem klientiem, tiecamies pēc iespējas efektīvāk izmantot zināšanas un tehnoloģijas, kas ir visās attīstītās valstīs, kurās darbojamies.

VĪZIJA – INNVIGO 2025

INNVIGO ir poļu uzņēmums, kas darbojas pasaules vissvarīgākajos lauksaimniecības tirgos. Esam viens no pieciem vadošajiem augsto tehnoloģiju lauksaimniecības ķīmijas piegādātājiem visos tirgus, kuros darbojamies. Izstrādājam novatoriskus lauksaimniecības risinājumus, it īpaši atbalstot zinātniskās pētniecības un izglītības nozari.

MŪSU VĒRTĪBAS

Ticam, ka dots devējam atdodas divtik. Zinām, ka precizitāte un uzticamība ir pamatvērtības jebkura uzņēmuma veidošanā, tāpēc, pamatojoties uz savstarpējas sadarbības principu, uzskatām, ka klienti, ar kuriem mums ir prieks sadarboties, novērtēs to.
• Mums ir svarīga mūsu biznesa partneru attīstība, cienām viņu laiku un kapitālu
• Ņemam vērā klientu vajadzības — uzmanīgi ieklausāmies viņos un iesakām vislabākos risinājumus
• Pievēršam uzmanību taustāmu rezultātu sasniegšanu saskaņā ar uzņēmējdarbības ētiku un cieņu vienam pret otru
• Pastāvīgi meklējam jaunus, labākus un efektīvākus risinājumus
• Apvienojam radošumu, ātrumu un efektivitāti ar vislabākajiem standartiem un vadības kultūru

PAR UZŅĒMUMU

INNVIGO ir specializētu lauksaimniecības ķimikāliju izstrādātājs no Polijas. Mēs fokusējamies uz augstas kvalitātes produktiem, kas pasargā kultūraugus un veicina ražas pieaugumu, nenodarot kaitējumu apkārtējai videi. INNVIGO uzņēmuma nosaukums atspoguļo mūsu pieeju uzņēmējdarbības attīstībai: jaunievedumi (innovations), enerģija (energy), spars (vigour), iesaiste (engagement) un entuziasms (enthusiasm).
Lauksaimniecības izpratne, novatoriska pieeja problēmu risināšanai un jaunu risinājumu meklēšana, lai uzlabotu produktu kvalitāti, ir galvenais, kas raksturo INNVIGO.
Uzņēmumu veido cilvēki. Kopā veidojam unikālu vērtību — INNVIGO.
Īstenojam savu misiju un vīziju saskaņā ar mūsu noteikumiem un vērtībām.
Esam entuziastu komanda, kas pieliek visas pūles, lai nodrošinātu saviem klientiem vislabāko apkalpošanu un veicinātu dinamisku mūsu uzņēmuma attīstību.
Ikdienas saskarsme, savstarpēja uzklausīšana, ideju, zināšanu un pieredzes apmaiņa ir mūsu darbības pamatā.
Katram no mums ir unikālas zināšanas un profesionālā pieredze. Kopā veidojam stabilu pamatu turpmākai dinamiskai izaugsmei.
Uzņēmumu veido cilvēki. Kopā veidojam unikālu vērtību — INNVIGO.

VALDE

INNVIGO valdē darbojas entuziasti ar daudzu gadu un daudzpusīgu pieredzi, kas iegūta vietējā un starptautiskā līmenī. Valdes locekļi ir lauksaimniecības, mārketinga, pārdošanas un stratēģiskās vadīšanas eksperti. Balstoties uz savu pieredzi, viņi izvēlējušies vērtīgāko pieeju novatoriska uzņēmuma izveidei.

Krzysztof Golec

Kšištofs ir augsti novērtēts vadītājs ar vairāk nekā 25 gadu ilgu pieredzi stratēģiskajā vadībā kultūraugu aizsardzības sfērā.

Vairāku gadu garumā Kšištofs veiksmīgi vadīja starptautiskā uzņēmuma Polijas filiāli, darbojoties augu aizsardzības produktu izstrādes nozarē. Viņa apņēmība un aktīvā darbība veicināja būtisku pārdošanas rezultātu izaugsmi, kā arī nostiprināja uzņēmuma pozīciju augu aizsardzības produktu tirgū.

Kšištofa efektīvās vadības prasmes ir ļāvušas viņam ieviest jaunus uzņēmējdarbības risinājumus, kas spēj apmierināt klientu prasības. Pēdējo gadu laikā Kšištofs ir aktīvi iesaistījies sešos Sigma projektos Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā, ieviešot jaunus augu aizsardzības risinājumus un produktus.
Kšištofam piemītošā enerģija, entuziasms un humora izjūta iedvesmo INNVIGO komandu ikdienas darbā.

Jacek Zawadzki

Vadītājs ar vairāk nekā 20 gadu ilgu pieredzi augu aizsardzības nozarē ar ekspertīzi projektu vadīšanā, biznesa sarunu vešanā, pārdošanā un finansēs. Jaceks vairākus gadus ir strādājis vienā no vadošajiem ķīmijas produktu izstrādes uzņēmumiem, sniedzot nozīmīgu ieguldījumu uzņēmuma Polijas filiāles izveidē. Viņa veiksmīgās vadīšanas spējas mārketinga un pārdošanas sfērā Polijā, Centrāleiropā un Austrumeiropā ļāva ieviest būtiskas stratēģiskas izmaiņas.

Viņš ir apmācījis vadītājus no citām valstīm, pielietojot savas zināšanas un pieredzi, kā arī iedzimto harismu un spēju strādāt komandā.